Preprava a montáž

INFORMÁCIE O DORUČENÍ

Úvod

Tieto podmienky obsahujú detailné informácie o spôsoboch dodania, času dodania a poplatkov, platných pre všetky produkty objednané prostredníctvom našej internetovej stránky, telefonicky, alebo emailom.

Dodací čas

Našim cieľom je dodať naše sauny v rozmedzí šesť až deväť týždňov od záväznej objednávky a zaplatenia zálohy. Najpresnejší dodací čas je zobrazený na každej produktovej stránke.

Dodanie zdarma

Dodávame v rámci celého Slovenska a Čiech je zdarma. Doprava je zdarma, zákazníkovi sa účtujú náklady na zloženie saunovej kabíny na mieste určenia.

Postup dodania saunovej kabíny

Spravidla dodávame sauny k zákazníkovi nákladným autom s hydraulickou rukou, alebo žeriavom a saunu v demonte zložíme na vyhradené miesto. Aby bolo možné takto saunu doručiť, je potrebné miesto na manévrovanie 8-10 metrového auta.

Je veľmi dôležité, aby sme mali istotu, že pri dodaní bude dostatok miesta pre nákladné auto a jeho manévrovanie pri vykladaní sauny. Pokiaľ takáto dodávka nebude možná, budeme si za vykládku účtovať poplatok za doručenie.

Prosím, upresnite nám čo najdetailnejšie, kde sa nachádza najvhodnejšie miesto na vykládku sauny. Vždy sa snažíme čo najviac vyhovieť našim zákazníkom, ale nie vždy je z technických príčin možné zložiť saunu na miesto, ktoré zákazník považuje za najvhodnejšie.

Pri dodávke, je nutné aby bola na mieste kompetentná osoba, ktorá vie presne informácie, kde má byť sauna zložená a môže aktívne pomôcť pri dodávke.

Kontaktné telefónne číslo, na ktorom Vás zastihneme počas pracovnej doby napíšte do objednávky Vašej sauny, aby sme Vás mohli kontaktovať pred doručením a v deň doručenia. Náš personál Vás bude kontaktovať 1 – 2 týždne pred doručením saunovej kabíny, aby ste si dohodli všetky detaily s dostatočnou časovou rezervou. Ďalší krát Vás budeme kontaktovať 2-5 dní pred dodávkou, pre čo najdetailnejšie upresnenie rozvrhu dodávky. Vaša saunová kabína nebude ku Vám doručená bez toho, aby ste neboli vopred informovaný.

Naše sauny dodávame zabalené v balíku zakrytom nepremokavou fóliou, odolnou voči poveternostným podmienkam. Balík môže zostať na mieste zloženia aj niekoľko týždňov, pokiaľ sa nezmontuje.

Ak máte pocit, že by bolo vhodnejšie priviezť saunu na menšom aute, pretože veľké auto môže mať problém pri manévrovaní, neváhajte nás kontaktovať. Avšak, pri menšom vozidle, nie je možné použiť na vykladanie mechanizmus a je potrebné zabezpečiť pomoc pri vykladaní sauny. Keďže sa z dôvodu vykládky poruší originálne balenie, nevieme garantovať skladovane vonku, v prípade nepriaznivého počasia.

Ďalšie informácie

Po vzájomnej dohode je možné doručiť sauny aj do inej krajiny.

Všetky dodávky musia byť prevzaté poverenou osobou na určenej adrese a prevzatie potvrdené podpisom.

Pokiaľ nastane situácia, že Vašu objednávku doručíme na dohodnutú adresu a nikto tovar nepreberie, bude objednávka pokladaná za neprevzatú a tovar špedičná firma odvezie späť do skladu. Následné budete kontaktovaný našim predajcom, ktorý Vám navrhne spôsob, ako môže byť tovar ku Vám doručený, prípadne vyzdvihnutý v priestoroch spoločnosti. Pokiaľ sa dohodnete na opätovnom doručení, bude Vám účtovaná reálna hodnota poplatkov za doručenie, aj keď prvé doručenie bolo zadarmo.

Orientačný zoznam príkladov, kedy môže nastať situácia, že Vaša objednávka nebude doručená správne, vinou nakupujúceho:

  1. Uviedli ste nesprávnu adresu pre doručovanie
  2. V adrese bola chyba
  3. Adresa miesta doručenia nie je dostupná pre nákladné auto a neinformovali ste nás o tom
  4. K adrese miesta doručenia nie je bezpečná komunikácia
  5. Na adrese doručenia nebola osoba, ktorá by zásielku prebrala a podpísala potrebné dokumenty.

poradíme


pri výbere toho
správneho produktu

kvalitný produkt


je u nás na
prvom mieste

bez starostí


vám tovar doručíme a
zmontujeme

s garanciou


záručný a pozáručný
servis je samozrejmosťou